PREMIER LEAK PODCAST

S05E08 | Sötét művészetek rangadója

Episode Notes

Na, ez van amikor történik is valami egy City-Arsenal meccsen. 3 órán keresztül nem tudjuk befogni a szánkat. 🤦

03:47 - a Football Tourette-ben: Postecoglu, Everton és Rodri.

35:16 - 🔥🔥🔥

Témák:

📌 Újabb eseménytelen 0-0-t vártunk a Manchester City és az Arsenal rangadójától, de szokásunkhoz hűen óriásit tévedtünk. Volt itt minden: négy gól, óriási fordulatok, dráma, és egy begőzölt Erling Haaland. Ráadásul a meccs taktikailag is kifejezetten izgalmas volt, amíg a következetességéről híres Michael Oliver úgy nem döntött, hogy ő ebből nem kér. Az Arsenal még 10 emberrel is kis híján kihúzta a meccs végéig a sokáig tehetetlennek tűnő Cityvel szemben, de valóban megadta-e Mikel Arteta a legjobb esélyt a csapatának támadások teljes feladásával, és ezzel együtt túlzásba vitték-e a sötét művészetek gyakorlását? A Manchester City kapcsán pedig azt a kérdést kell feltenni, hogy miért csak a átlövéseire tudtak támaszkodni, és hogy mi lesz velük innentől Rodri nélkül? (48:28)

⭐️ A teljes adást a https://premierleak.hu/ oldalon, előfizetés után hallgathatod meg, amiben szó lesz még:

📌 Egy remek második félidő a Southampton ellen, egy kiütéses siker a Ligakupában, és egy csodálatos 60 perc idegenben a Crystal Palace ellen. Az utóbbi mérkőzésen láthattuk talán a Ten Hag-éra eddigi legjobb, legdominánsabb teljesítményét a Manchester Unitedtől, ami nem véletlen. Az elmúlt mérkőzéseken a holland edző több változtatást is végrehajtott a Vörös Ördögök játékán, ugyanakkor a Palace elleni utolsó fél óra ismét felhívta a figyelmet arra, hogy továbbra is milyen törékeny az egyensúly a csapaton belül. De pontosan mik voltak azok a változtatások, amik jól működtek, és mi történt a mérkőzésen 60 perc után?

📌 Már akkor elég szkeptikusan voltunk, amikor a West Ham bejelentette, hogy David Moyes után Julen Lopetegui veszi át a csapat irányítását, és bizony az eddig látottak sem győztek meg minket a projektről. A sorsolásuk ugyan nem volt a legkönnyebb, de a nyári igazolások után egyelőre nagyon nem látszik megvalósulni az a játék, amiben a klub és a szurkolók reménykedtek. A Chelsea elleni meccsen különösen a védekezés nézett ki tragikusan, de pontosan mi a probléma, és lehet-e bízni a jobb folytatásban?